Antivirové řešení ESET pro zaměstnance

Od ledna 2019 přechází univerzita na nové antivirové řešení ESET Endpoint security jako náhradu za antivirový systém Kaspersky

Způsob instalace

1. Ujistěte se, že máte počítač připojen do univerzitní sítě (drátová síť), nebo jste připojeni přes VPN.
  2. Z níže uvedených odkazů si stáhněte vhodný instalační balíček. (viz níže)
  3. Před instalací se ujistětě, že nemáte na stanici žádný z jiných antivirových systému (AVG, Kaspersky apod.). Přesto, že instalační balíček ESET obsahuje odinstalaci předchozího antiviru, doporučujeme ostatní antivirové produkty odebrat.
  4. Je možné, že při instalaci budou Windows 10 blokovat spuštění - instalaci jde pak spustit přes odkaz "další informace".
  5. Po potvrzení instalace se produkt nainstaluje (výchozí nastavení instalace je doporučeno)
  6. Pro instalaci je použita centrální politika - nastavena OKS OIT MENDELU. V případě zájmu o jiné nastavení či samostatnou správu se obracejte na http://helpdesk.mendelu.cz

Instalační balíčky