Nové Šablony, aktualizované návody: tech.mendelu.cz na cestě k revitalizaci!

28. 7. 2023

Stránky OIT a návodů se chystají na revoluci s přechodem na nové šablony na platformě Emersion. Budou aktualizovány i návody!

Od září-říjnu letošního roku mohou studenti i učitelé naší univerzity očekávat osvěžení a modernizaci našich webových stránek díky zavádění nových šablon na platformě Emersion. Tato novinka přináší promyšlený vzhled, který bude vizuálně odpovídat novému designu univerzitních stránek, což přispěje k lepšímu uživatelskému zážitku a přehlednosti.

Jedním z hlavních důvodů revitalizace stránek je sjednocení vizuální identity univerzity na všech důležitých online platformách, což zahrnuje i Emersion. To umožní studentům i učitelům snadněji se orientovat na našich stránkách. Nové šablony zachovají jednoduchost a intuitivnost, což usnadní navigaci a přispěje ke zlepšení komunikace mezi všemi uživateli. Součástí revitalizace budou také aktualizované návody na tech.mendelu.cz. S přechodem na nové šablony přichází i potřeba aktualizovat stávající návody, aby odpovídaly novým verzím programů a systémů. Naši pracovníci usilovně pracují na obnově a optimalizaci návodů, aby studenti a učitelé měli jednodušší přístup k potřebným informacím.

Zvláštní pozornost je věnována také návodu pro nové funkce v záznamníku učitele. Záznamník učitele je klíčovým nástrojem pro efektivní výuku a sledování pokroku studentů. Proto jsme se rozhodli vytvořit podrobný návod, který bude zahrnovat veškeré novinky a tipy pro využití těchto funkcí. Jakmile bude návod kompletně připraven, bude zveřejněn v návodech, aby byl snadno dostupný všem učitelům.

Je třeba zdůraznit, že změny nebudou probíhat naráz. Chceme zajistit plynulý a bezproblémový přechod na nové šablony a současně garantovat, že studenti i učitelé budou mít k dispozici aktuální a užitečné návody pro plné využití našich služeb.